ETKİNLİKLER
 
 
EFT ve Release Seansları
 
Bedensel Terapiler
 
Reiki
 
 

 

 

 

 

 

 

EtkİnlİklerİMİZ

÷BEDENSEL TERAPILER


÷ Ledin Gönül'le Bedensel Terapi Çalışması

÷ Program Hakkında Yorumlar

 

Ledin Gönül'le Bedensel Terapi Çalışması

Yasam içinde her gün düşünüyor ve hissediyoruz.
Peki nefes alırken, hiç nefes almayı düşünüyor musunuz?
Ya görmeyi?
Fincanınıza uzanırken ellerinizi ya da vapura yetişmek için koşan ayaklarınızı?
En son bedeninizi ne zaman hatırladınız?

Doğduğunuz andan itibaren size koşulsuz hizmet eden vücudunuza nasıl tesekkür ediyorsunuz?

Ben Ledin Gönül, size bedeninizi masaj aracılığıyla hatırlatmaya çalışıyorum. Duygularımızı anlamaya, ifade etmeye çalışıyoruz, bedenimizi de iyileştirmeye ya da güzelleştirmeye. Sizin için her şeyi sorgulamadan yapan bedeninizin “var” oluşunu
hastalanmadan, yaralanmadan "fark etme" yolculuğu bu. Çünkü biz insanlar, ruhumuz ve bedenimizle bir bütünüz.

Minimum 1,5 saat süren masaj terapimde, klasik İsveç masajı teknikleri ile ısınma ve gevşemeyi sağlayıp ardından akupunkturda da kullanılan meridyenler üzerinde çalışmamı sürdürerek bedeninizdeki blokajlarınızı buluyorum ve bunları
birlikte çözümlemeye çalışıyoruz. Meridyenlerin her biri bir organla adlanır ve bu organlar vücudunuzda fiziksel olarak çalıştıkları gibi duygusal olarak da çalışırlar.

Rahatsızlıklarınız yalnızca fiziksel nedenlerle ortaya çıkmışlarsa onları fiziksel egzersiz ve tedavi yöntemleri ile sağlıklı hale getirebilirsiniz; ancak duygusal bir nedenin eşliği söz konusu ise bu rahatsızlığı tekrar oluşturmanız kaçınılmazdır. Bu duygusal nedenler, bebekliğimizden beri bize eşlik eden vücudumuz gibi bizimle büyümüş ve tıpkı refleks gibi biz fark etmeden otomatik olarak çalışmaktadırlar.

Sırt ağrılarınız, boyun tutulmanız, mide-baş ağrılarınız ya da farkında olmadan birlikte yaşadığınız pek çok fiziksel durum, bu otomatik çalışan duygunun bedeninizdeki yansıması olabilir.

Masaj terapisi sırasındaki birlikteliğimiz işte bu noktada başlar. Ben bedeninizdeki blokajları görür ve çözülmesi için pres yolu ile sinyal yollarım. Ayrıca blokajı oluşturmuş olabilecek nedenleri de söylerim. Siz de bu nedenleri kendi yaşam, duygu ve algılama biçiminizle bakarak, bulmaya ya da hatırlamaya çalışırsınız. Hatırlamanız sinyal gönderme esnasında da olabilir, masaj sonrasında dinlenme esnasında veya uykunuzda da olabilir, ya da bunu hemen bulamayabilirsiniz. Ancak kaynağa ulaştığınızda, duyguyu fark etmiş olacağınızdan organınızdaki kasılmayı da fark etmeye başlarsınız, böylelikle blokajınızı kökten çözmeyi de başarmış olursunuz; dolayısıyla ağrı şikayetlerinizi de. Tabi eğer gerçekten çözmek istiyorsanız, çünkü kaynak sizsiniz!

Sizi, masaj terapisi aracılığıyla bedeninize ve duygularınıza doğru bir keşif ve farkındalık yolculuğuna çıkarmak üzere buradayım. Yolculuğunuz sonrasında da gülümseyerek hayata ve kendinize teşekkür etmeniz en güzel hediyemdir.

>> en üste dön

 

 

>> en üste dön

 
 
 
yazı büyüklüğü :  

 

Ledin Gönül
 
 

 

 

 

 

 

 

           

ANASAYFAHAKKIMIZDAETKİNLİKLERİMİZÇALIŞMALAR ve EĞİTİMLERRUHUNUZA GIDAYORUMLARINIZDOST SİTELERİLETİŞİM
EFT ve Release SeanslarıBedensel TerapilerReiki

 

Bu sitede paylaşılan terapi ve yöntemler herhangi bir hastalık için tanı veya tedavi yerine geçmez. Her türlü sağlık probleminiz için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Şifa Çemberi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, Tel: 0538 674 4249

Copyright © 2013 - Şifa Çemberi